Akadálymentesített verzió

Védelem a vírusok és baktériumok ellen

Falra szerelhető, érintésmentes kézfertőtlenítő adagolókat ajándékozott a történelmi egyházaknak Ulbert Sándor, a 2. számú választókörzet önkormányzati képviselője...

A csomagtartó szinte teljesen megtelt az ajándékokkal, a református templomhoz dobozokkal érkezett november 25-én Ulbert Sándor. A 2. számú választókörzet önkormányzati képviselője a koronavírus elleni védekezéshez biztosított segítséget. Automata kézfertőtlenítő berendezéseket ajándékozott Lenkey Istvánnak. A Paksi Református Egyházközség vezetője szerint hatalmas segítség a képviselő ajándéka, mindegyik új, falra szerelhető fertőtlenítő adagoló kihasznált lesz. Az épületbe ugyanis kizárólag maszkban, kézfertőtlenítést követően lehet belépni. A Szentlélek templomban is új a kézfertőtlenítő, oda is vitt ilyen berendezést az önkormányzati képviselő. A falra szerelhető adagolókból és az utántöltőkből álló ajándékot átadta Ledneczki Mihálynak. A kézfertőtlenítő adagolókból az Evangélikus Egyházközség is kapott. Hasonló berendezéseket a koronavírus-járvány korábbi hullámában is ajándékozott a történelmi egyházaknak Ulbert Sándor. A mostani projektet egyéni képviselői keretből, mintegy százezer forintból valósította meg.

Kép: TelePaks